SUPA24
Living room
Living room
Living room
133 446 US$
(197 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
678.13 ft²
Каменица, София

bedroomatypical
flat678.13 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

НА 5 МИНУТИ ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! Предлагаме за продажба двустаен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и малко...

Other
Age of the offer: 127days
Updated: 85days

Localities

Каменица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021