SUPA24
Living room
Living room
Living room
306 230 US$
(216 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,420.83 ft²
Кенали

bedroomatypical
flat1,420.83 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продава се последен многостаен апартамент в луксозният затворен комплекс Естети Парк над МОЛ Галерия! Апартаментът е с обща площ 132 кв.м. (112 кв.м...

Other
Age of the offer: 128days
Updated: 128days

Localities

Кенали
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЕСТЕТИ - СТРОИТЕЛНА КОМПАНИЯ