SUPA24
Living room
Living room
Living room
78 865 US$
(129 US$ / ft²)
Sale
1
1
613.54 ft²
Одеса

bedroom1
flat613.54 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ID 34076316 Цена: 67 900 евро Населено място: Созопол Стаи: 1 Обща площ: 56.59 Етаж: Партер Такса поддръжка: няма Етап на строителство: в строителст...

Other
Age of the offer: 129days
Updated: 6days

Localities

Одеса
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ОАЗИС