SUPA24
Other
Other
Other
278 387 US$
(166 US$ / ft²)
Sale
Atypical
2+
1,679.17 ft²
RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa

bedroomatypical
flat1,679.17 ft²
bathrooms2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2