SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
55 610 Kč
(467 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
119 m²
Rang du Bas, Vully-les-Lacs

místnostiAtypický
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Per 1. Julie 2026 vermieten wir eine grosszügige 4.5-Zimmerwohnung in Mûr (Kanton Waadt).Die im 2014 frisch renovierte Wohnung erstreckt sich auf eine...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciOtevřený obývací prostorPračkaVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 252 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Rang du Bas, Vully-les-Lacs
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immoschwab AG