SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
48 149 Kč
(370 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
130 m²
Baselstrasse, Schönenbuch

místnostiAtypický
plocha130 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In einem sanierten Riegelhaus erwartet Sie eine einzigartige Gelegenheit: eine stilvolle Wohnung mit herrlicher Weitsicht bis nach Frankreich.Die Beso...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatné wcPo rekonstrukciKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 490 dní

Lokalita

Baselstrasse, Schönenbuch
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Properti AG