SUPA24
Obývací pokoj; krb, dřevěná podlaha, přirozené světlo
Obývací pokoj
Obývací pokoj
69 711 Kč
(628 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
111 m²
Fabrikstrasse, Oberengstringen

místnostiAtypický
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wir vermieten per sofort oder nach Vereinbarung diese 3.5- Zimmer-Maisonettewohnung. Die Wohnung ist optimal für Leute, die einen kurzen Arbeitsweg sc...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaDřevěná podlahaSamostatné wcVanaSprchový koutKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Fabrikstrasse, Oberengstringen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Privera AG