SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
50 833 Kč
(498 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
102 m²
Bernstrasse, Lyss

místnostiAtypický
plocha102 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wir vermieten per 1. Mai 2026 oder nach Vereinbarung eine wunderschöne und helle Wohnung im 1. Obergeschoss mit grosszügigem Balkon.Ihr neues Zuhause ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VanaSprchový koutDlažbaDřevěná podlahaPračkaPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Bernstrasse, Lyss
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Niederer AG mobil in immobilien