SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
77 154 Kč
(877 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
88 m²
Im Breiteli, Fällanden

místnostiAtypický
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Per sofort oder nach Vereinbarung vermieten wir diese schöne 4.5-Zimmerwohnung in Fällanden. Die Wohnung bietet Ihnen folgende Annehmlichkeiten: - Woh...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaSamostatná kuchyněVanaSamostatné wcKuchyňské spotřebičeVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Im Breiteli, Fällanden
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Privera AG