SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
41 174 Kč
(686 Kč / m²)
Pronájem
2+1
60 m²
Rue Centrale, Bex

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Adresse:Rue Centrale 7 1880 Bex Disponibilité : à convenir Charmant appartement de 2 pièces au 2ème étage de 60m2 - un hall d'entrée - un séjour ave...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Rue Centrale, Bex
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Bernard Nicod Monthey SA