SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
129 968 Kč
(812 Kč / m²)
Pronájem
6 a více
160 m²
Drahtzugstrasse, Basel

místnosti6 a více
plocha160 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wir vermieten an bevorzugter, ruhiger Lage in Basel eine grosszügige und hochwertige 6.5-Zimmer-Maisonette-Wohnung im 4. und 5. Obergeschoss (oberste ...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Drahtzugstrasse, Basel
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MN Immobilien AG