SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
27 726 Kč
(1 066 Kč / m²)
Pronájem
1+1
26 m²
Hegenheimerstrasse, Basel

místnosti1+1
plocha26 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Helle 1- bis 2-Zimmer-Wohnungen in Basel-Iselin Hegenheimerstrasse 220, 4055 Basel ObjektbeschreibungDie frisch sanierten 1- bis 2-Zimmer-Wohnungen an...

Ostatní
Stáří nabídky: 83 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Hegenheimerstrasse, Basel
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Privera AG