SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
46 652 Kč
(476 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
98 m²
Via Delta, Ascona

místnostiAtypický
plocha98 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ASCONA, affittiamo in zona centrale e tranquilla spazioso appartamento di 4 1/2 locali.L'appartamento si compone di:- spazioso atrio- cucina abitabile...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Via Delta, Ascona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immobiliare Mazzoleni SA