Výpis nabídek
8
8
8
6 072 Kč
(217 Kč / m²)
Pronájem
1+1
28 m²
Булевар ослобођења
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
28 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
NOVI SAD - TOP LOKACIJA - GARSONJERA - PET FRIENDLY - odmah useljivo - 250 eura
Izdaje se garsonjera na TOP lokaciji, kod Futoške pijace. U stanu su...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
337 dní
Aktualizováno:
332 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Булевар ослобођења
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.