SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
39 383 Kč
(486 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
81 m²
Gannet Circle

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Furnished. Gated. All Utilities Included. This Is the One. Skip the setup -- this refreshed 2-bedroom condo in the sought-after Spring Oaks community ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Gannet Circle
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Simply Vegas