SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
62 337 Kč
(73 Kč / m²)
Pronájem
2+1
849 m²
West 126th Street

místnosti2+1
plocha849 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This charming, parlor floor one bedroom (#1) features beautiful wood floors, a massive entryway mirror and large South-facing windows. The fully renov...

Ostatní
Stáří nabídky: 419 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

West 126th Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Manhattan