SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
26 077 Kč
(68 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
381 m²
ميدان

místnostiAtypický
plocha381 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

La Capitale presents this studio apartment in AZIZI Riviera 26, Meydan. This stunning unit is combining modern design with an array of desirable ameni...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ميدان
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Mohamed Bassel Alkharsa