SUPA24
Balkon; výhled, přirozené světlo
Ostatní
Toaleta; dlažba
38 854 Kč
(306 Kč / m²)
Pronájem
3+1
127 m²
Palmeras, Torremolinos

místnosti3+1
plocha127 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ref. 257.
For rent from 01/09/26 to 31/05/27 beautiful apartment on the 1st line of the beach with sea views in La Carihuela (Torremolinos).

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Palmeras, Torremolinos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties