SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
104 534 Kč
(445 Kč / m²)
Pronájem
5+1
235 m²
Calle de Galileo, Madrid

místnosti5+1
plocha235 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

GRUPO PROPS SL presenta estupendo piso muy luminoso en zona privilegiada del Barrio Vallehermoso, junto a Ciudad Universitaria. ~~***DISPONIBILIDAD A ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Calle de Galileo, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GRUPO PROPS SL