SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
63 231 Kč
(727 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
87 m²
Calle de Castelló, Madrid

místnostiAtypický
plocha87 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BARNES Madrid presents this welcoming and functional renovated interior apartment of approximately 74 sqm, located in the prestigious Recoletos area, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Calle de Castelló, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Madrid