SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
83 951 Kč
(525 Kč / m²)
Pronájem
3+1
160 m²
CALLE VELAZQUEZ, Madrid

místnosti3+1
plocha160 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal en el barrio de Castellana, Madrid. Con 160 m², ofrece un espacio amplio, cómodo y funcional, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 73 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

CALLE VELAZQUEZ, Madrid
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ukio