SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
32 819 Kč
(238 Kč / m²)
Pronájem
2+1
138 m²
Calle Castaño, Fuengirola

místnosti2+1
plocha138 m²
koupelny2+

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle Castaño, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MT Homes

Jessica Marcos Diaz, MTHomes