SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 310 Kč
(540 Kč / m²)
Pronájem
1+1
45 m²
Avenida del Parque, Benalmádena

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REF. 2872
Half Season. Beautiful apartment for rent from 01/09/2026 to 30/06/2027 in Benalbeach (Benalmádena)
It has 45 m2 built, north facing, air co...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Avenida del Parque, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties