SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
43 737 Kč
(364 Kč / m²)
Pronájem
2+1
120 m²
Avenida del Sol, Benalmádena

místnosti2+1
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ref. 099.-
For rent from 01/10/2026 - 30/03/2027 apartment on the 1st line of the beach in Benalmadena.
It has 120 m2 built, 100 m2 useful, terrace of...

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

Avenida del Sol, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties