SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 010 Kč
(567 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
30 m²
Calle Piscis, Benalmádena

místnostiAtypický
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ref. 1357.-
For rent from 1/9/26-30/6/27 Nice studio with side sea and mountain views in Benalmadena
It has 30m2 built, 6th floor, southwest facing, a...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPo rekonstrukciTerasaSamostatná kuchyněSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 68 dní

Lokalita

Calle Piscis, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties