SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 440 Kč
(486 Kč / m²)
Pronájem
1+1
40 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REF.2254
FOR RENT FROM NOW HASTA30/06/2026 AND FROM 01/09/2026 TO 30.6.27 BEAUTIFUL APARTMENT IN BENALMADENA
IT HAS 40 M2 BUILT, FLOOR Nº 6 SOUTH FACI...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties