SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
53 460 Kč
(345 Kč / m²)
Pronájem
3+1
155 m²
Ana María Matute, Benalmádena

místnosti3+1
plocha155 m²
koupelny2+

Ostatní
Stáří nabídky: 191 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Ana María Matute, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LUNA HOMES

LUNA HOMES