SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
73 702 Kč
(1 084 Kč / m²)
Pronájem
3+1
68 m²
PASEO SANT JOAN, Barcelona

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal en La Dreta de l’Eixample, Barcelona. Listo para entrar a vivir, ofrece una distribución cómod...

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

PASEO SANT JOAN, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ukio