SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
55 922 Kč
(1 118 Kč / m²)
Pronájem
1+1
50 m²
CALLE FLASSADERS, Barcelona

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal. Con un dormitorio y un baño, ofrece un espacio cómodo y funcional con paredes de ladrillo vis...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaZařízenýDřevěná podlahaOtevřený obývací prostorPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 486 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

CALLE FLASSADERS, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ukio