SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
71 442 Kč
(529 Kč / m²)
Pronájem
3+1
135 m²
CALLE GRAN DE GRACIA, Barcelona

místnosti3+1
plocha135 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amueblado disponible para alquiler temporal en el barrio de Gràcia, Barcelona. Con 135 m², ofrece un espacio cómodo y funcional, listo par...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

CALLE GRAN DE GRACIA, Barcelona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ukio