SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 162 Kč
(320 Kč / m²)
Pronájem
1+1
38 m²
Trenčín, Trenčín

místnosti1+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

[i]RADO Reality[/i] ponúka na prenájom 1-izbový byt na [b]ul. Halalovka [/b]v Trenčíne - sídlisko JUH. Byt s výmerou [b]38m²[/b] sa nachádza na 7. pos...

Zařízený
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Trenčín, Trenčín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Bc. Natália Príbelová