SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 097 Kč
(320 Kč / m²)
Pronájem
2+1
44 m²
Liptovská, Trenčín

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

RADO Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 44m2 v novostavbe od spoločnosti Monolit, na ulici Liptovská v Trenčíne. Bytový dom bol ko...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 48 dní

Lokalita

Liptovská, Trenčín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík, RSc.