Výpis nabídek
23
23
23
16 784 Kč
(207 Kč / m²)
Pronájem
2+1
81 m²
Pažítková, Ružinov
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
81 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR
POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka ex...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Lodžie
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Cihla
Vybavení:
Zařízený
Podlaží:
1. podlaží z 7
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Pažítková, Ružinov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.