SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 586 Kč
(224 Kč / m²)
Pronájem
2+1
65 m²
Rumančeková, Ružinov

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HO

POPIS BYTU:
Realitná kancelária Axis Real ponúka s DOSTUPNOSŤOU IH...

Podlaží:
1. podlaží z 5
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rumančeková, Ružinov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AXIS REAL realitná kancelária

Mgr. Peter Herka