Výpis nabídek
17
17
17
15 313 Kč
(464 Kč / m²)
Pronájem
2+1
33 m²
Jarková, Prešov
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
33 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
[b]KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 1,5 izbový byt v novostavbe na Jarkovej ulici v centre mesta Prešov.[/b]
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky:
14 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Jarková, Prešov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.