SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 875 Kč
(308 Kč / m²)
Pronájem
3+1
71 m²
Cesta mládeže, Malacky

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný 3 izbový byt prvej kategórie s balkónom a parkovacím státím pre jedno auto. Nehnuteľnosť ktorú ponúkame na prenájo...

Podlaží:
5. podlaží z 6
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 47 dní

Lokalita

Cesta mládeže, Malacky
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MK REAL

Jana Kučeravá