SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 065 Kč
(519 Kč / m²)
Pronájem
1+1
29 m²
Zimná, Hviezdoslavov

místnosti1+1
plocha29 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú novostavbu 1 izbového bytu v Arbórii, Trnava. Byt o rozlohe 29m2 sa nachádza na 6p/7p bytového domu. Prenajím...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutPodlažíZařízený

Zařízený
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Zimná, Hviezdoslavov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMA Real, s.r.o.

Tibor Hinca