SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 649 Kč
(351 Kč / m²)
Pronájem
2+1
36 m²
Považanova, Dúbravka

místnosti2+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavČástečná rekonstrukce
suterénNe
terasaNe

Popis

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne riešený a [b]takmer kompletne prerobený 1,5 izbový byt[/b] s oddelenou spálňou, kuchyňou, a pivnicou v skvelej...

Zařízený
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Považanova, Dúbravka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný