SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 595 Kč
(394 Kč / m²)
Pronájem
1+1
37 m²
Polianky, Dúbravka

místnosti1+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exkluzívne ponúkame na[b] dlhodobý prenájom[/b] kompletne moderne zariadený 1 izbový byt v novostavbe Čerešne [b]Polianky v Dúbravke[/b] v lokalite s ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Kuchyňské spotřebičePračkaDřevěná podlahaPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutVýhled

Zařízený
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Polianky, Dúbravka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný