SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 802 Kč
(208 Kč / m²)
Pronájem
2+1
76 m²
Bulevardul Decebal

místnosti2+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in imediata apropriere a Rondului Alba-Iulia - Piata Unirii, una dintre cele mai cautat...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Bulevardul Decebal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Upside Town

Chihaescu Andrei