SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 802 Kč
(351 Kč / m²)
Pronájem
2+1
45 m²
Strada Izbiceni

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Va oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in complex linistit si modern in zona Baneasa.

Apartamentul nu beneficiaza de loc de parcar...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Strada Izbiceni
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Upside Town

Chihaescu Andrei