SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 664 Kč
(383 Kč / m²)
Pronájem
2+1
54 m²
Șoseaua Pipera

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Va prezentam un apartament aflat la prima inchiriere cu 2 camere in Nusco City 2, un ansamblu rezidential pozitionat la cateva minute de Promenada Mal...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPřirozené světloOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZařízenýModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Șoseaua Pipera
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Upside Town

Chihaescu Andrei