SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
447 986 Kč
(2 575 Kč / m²)
Pronájem
3+1
174 m²
Rua do Salgado, Vila Nova de Gaia

místnosti3+1
plocha174 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this exclusive 3-bedroom apartment, located on the top floor of Quinta de S. Marcos in Vila Nova de Gaia, with open views over the Douro Ri...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rua do Salgado, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Grupo Aliados I