Výpis nabídek
18
18
18
231 886 Kč
(2 728 Kč / m²)
Pronájem
2+1
85 m²
Marginal, Sesimbra
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
85 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartment T1+1 (T2) for rent in Sesimbra, in the prestigious Mar da Califórnia development, on the first line of the sea.
Located in one of the most ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Otevřený obývací prostor
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
83 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Marginal, Sesimbra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Rio II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Rio II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce