Výpis nabídek
30
30
30
221 030 Kč
(1 122 Kč / m²)
Pronájem
5+1
197 m²
Rua de Jerónimo Mendonça, Porto
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
197 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
5-Bedroom Apartment for Rent Praça Velásquez / Alameda Eça de Queirós
Spacious 5-bedroom apartment with 198 m², located in one of the city's most pr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
128 dní
Aktualizováno:
72 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua de Jerónimo Mendonça, Porto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Grupo Aliados II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Grupo Aliados II
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce