SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
105 337 Kč
(849 Kč / m²)
Pronájem
2+1
124 m²
Rua Cidade de Seia, Peniche

místnosti2+1
plocha124 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

If you are looking for a quiet area to live in, with quality of life and proximity to the sea, this could be the ideal opportunity.

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rua Cidade de Seia, Peniche
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Porta Sim