SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
23 090 Kč
(420 Kč / m²)
Pronájem
1+1
55 m²
Peniche

místnosti1+1
plocha55 m²
koupelny1

Vygenerováno z AI

ZařízenýKuchyňské spotřebičePračkaOhřívač vody

Ostatní
Stáří nabídky: 180 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Peniche
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Claro Imobiliária