Výpis nabídek
32
32
32
43 759 Kč
(425 Kč / m²)
Pronájem
3+1
103 m²
Rua Álvaro Benamor, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
103 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Condo/Apartment T1 for lease Housing Permit - 2000
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Álvaro Benamor, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.