Výpis nabídek
17
17
17
131 689 Kč
(2 634 Kč / m²)
Pronájem
1+1
50 m²
Beco do Batalha, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Viewings by appointment: +351 968 642 661
We present this elegant 51 m² T1 apartment, available for rent, located next to Largo do Rato one of Lisbo...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Beco do Batalha, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Move.On
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Move.On
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce