Výpis nabídek
16
16
16
237 026 Kč
(4 741 Kč / m²)
Pronájem
1+1
50 m²
Rua Serpa Pinto, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
T1 Apartment with Terrace and River View in Chiado Lisbon | 2,250/month
Live in the heart of prestigious Chiado, one of Lisbons most exclusive areas...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
10 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Serpa Pinto, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Isidoro Alves
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Isidoro Alves
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce